хуудасны зам: Home Мэдээ мэдээлэл

ЗАРЛАЛ

ЗАРЛАЛ

Олон улсын эмэгтэйчүүдийн эрхийг хамгаалах өдөр

Мартын 8-ны баярын хөтөлбөр

Өргөн Монголын хатангоо

Өнөр бүлийн эзэн гоо

Бүүвэй аялах уянгоо

Бүхнийг шаглах урангоо

Эрийн чимэг сарангоо

Эрхэмсэг тансаг хатангоо

Энгүй орчлонгийн эрхэмсэг бүсгүй

ХӨТӨЛБӨР:

03 дугаар сарын 02-нд даамны тэмцээн

03 дугаар сарын 03-ны 14 цагаас теннисний тэмцээн

03 дугаар сарын 04 "Дарви"сумруу  явах

03 дугаар сарын 06-ны өдрийн 09 цагаас эмэгтэйчүүдийн баярт зориулсан гар бөмбөгийн тэмцээн

19 цагаас "Кароаке" тэмцээн

03 дугаар сарын 07 нд Баярын хурал

03 дугаар сарын 08-нд "Ээжтэйгээ хамт" шоу үдэшлэгтэй тул нийт ээжүүд эмэгтэйчүүд та бүхнийг баярын хөтөлбөртөө идэвхитэй хамрагдахыг  урьж байна.

Валютын ханш (ХААН Банк)

Цаг агаарын мэдээ

ЗДТГазар

Мэдээ мэдээлэл
ХҮНИЙ НӨӨЦ PDF Хэвлэх И-мэйл
Бичсэн Э.Насанбат   
2016 оны 2-р сарын 20, Бямба гариг, 15:15

ЗЭРЭГ СУМЫН ТАМГЫН ГАЗРЫН АЛБАН ХААГЧДЫН ДЭЛГЭРЭНГҮЙ СУДАЛГАА

2015.03.09

Овог нэр

Эрхэлж буй албан тушаал

Регистрийн дугаар

Хүйс

Нас

Ажилласан жил

Боловсрол

Ам бүл

Нийт

Төрд

1

Дашваа Октябрь

Засаг дарга

ПЭ69110701

Эм

45

22

22

Дээд

4

2

Бөхчулуун Баатарбилэг

ИТХ-ын дарга

ПЕ78080738

Эр

36

3

3

Дээд

4

3

Ядам Жаргалсайхан

ЗД-ын орлогч

ПЕ67022031

Эр

47

20

5

Дээд

5

4

Жудаа Мөнхдөш

ЗДТГ-ын дарга

ПЭ77040506

Эм

37

13

13

Дээд

5

5

Түргэн Баатаржав

МЭҮТ-ийн дарга

ПЕ60042110

Эр

54

35

17

Дээд

3

6

Бадам Ариунболд

МААҮТҮБМ хариуцсан мэргэжилтэн

ПЕ77081319

Эр

37

12

12

Дээд

5

7

Цэнд-Аюуш Азбилэг

ИТХ-ын НБ дарга

ПЕ85112510

Эр

29

2

2

Дээд

4

8

Баарай Бямбабаяр

ХХҮХ-ийн мэргэжилтэн

ПП56120516

Эр

58

39

29

Дээд

2

9

Гэндэн Гэрэлцэцэг

Архив АХХ-ийн эрхлэгч

ПЕ82061305

Эм

32

10

10

Дээд

5

10

Адууч Нарандэлгэр

Санхүү албаны дарга

ПЕ83082508

Эм

31

8

6

Дээд

2

11

Баасанжав Бат-Эрдэнэ

Газрын даамал

ПЕ87012515

Эр

28

4,8

4,8

Дээд

3

12

Сүрэн Оролмаажав

Төрийн сангийн төлөөлөгч

ПЕ60062206

Эм

54

35

35

Дээд

3

13

Дамдин Батсүх

БОХ-ын улсын байцаагч

ПЕ58041510

Эр

56

38

14

Дээд

3

14

Алтанхүү Наранчимэг

Иргэний бүртгэлийн ажилтан

ПЕ85092603

Эм

30

6

6

Дээд

4

15

Гантулга Наранбат

Байгаль хамгаалагч

ПЕ82102215

Эр

32

7

7

Дээд

5

16

Буяндэлгэр Эрдэнэхишиг

Татварын байцаагч

ПЕ88041001

Эм

27

3

3

Дээд

4

17

Цэрэндорж Болд

НД-ын улсын байцаагч

ПЕ86101111

Эр

28

0,6

0,6

Дээд

3

18

Даваацэрэн Чулуунтогтох

Мал эмнэлэг магадлан шинжээч

ПЕ86092034

Эр

29

Дээд

4

19

Дашбалжир Сэлэнгэ

ХААХ мэргэжилтэн

ПЕ85070904

Эм

30

6

1

Дээд

4

21

Эрдэнэ-Очир Насанбат

Нийгмийн ажилтан

ПЕ88082716

Эр

27

2

2

Дээд

4

22

Цогтоо Булгаа

Ня-бо

ПЕ85092204

Эм

30

7

7

Дээд

4

23

Бямбасүрэн Үүрийнтуяа

Ня-бо

ПЕ90120405

Эм

24

1

1

Дээд

6

24

Дамдиндорж Гэрлээ

Галч мужаан

ПЕ68030617

Эр

46

10

10

Бүрэн дунд

5

25

Шараа Ганбаатар

МЭҮТ-ийн жолооч

ПЕ58122111

Эр

56

33

22

Бүрэн бус дунд

3

26

Сандаг Дашаа

ЗД-ын жолооч

ПЕ60110811

Эр

54

33

31

Бүрэн дунд

3

27

Баянжаргал Цэрмаа

Үйлчлэгч

ПЕ60032301

Эм

54

27

18

Бүрэн бус дунд

3

28

Хавчиг Бямбажав

Галч

ПЕ70081711

Эр

45

Бүрэн дунд

5

 


Find us on Facebook
Follow Us